Hazır Havuz | Havuz Bakımı | Havuz Kimyasalı

Havuz, havuz bakımı, havuz kimyasalı

HAZIR HAVUZ, PREFABRIK HAVUZ LINER HAVUZ, PANEL HAVUZ, PORTETIF HAVUZ, OKUL HAVUZ, YUVA HAVUZ SISTEMLERI MEVCUTDUR.

FABRİKASYON LİNER KAPLAMA,HAZIR MAKİNE DAİRESİ KABİNİ,DESENLİ LİNER KAPLAMA,

UCUZ HAVUZ, EKONOMIK HAVUZ, PANEL HAVUZ, PORTATIF HAVUZ, SISME HAVUZ, LINER HAVUZ, VE ZEMIN USTU HAVUZ OLARAK DEGISIK EBATLARDA

KOLAY HIZLI MONTAJ. ( 3 GUNDE MONTAJ )

LINER KAPLAMADA KAYNAK HATALARINA 10 YIL GARANTI.

HAZIR HAVUZDA 1,50 METRE STANDART DERINLIK.

YUKSEK VERIMLI SKIMMERLI KUM FILTRELI FILTRAYON SISTEMI

DEPREME DAYANIKLI ESNEK LINER ILE KESIN SIZDIRMAZLIK.

HAZIR HAVUZ,TESİS HAVUZ,REHABİLTASYON HAVUZ,TERAPİ HAVUZ,ŞİŞME HAVUZ,BAHÇE HAVUZ,OLATRAK DEGİŞİK HAVUZ PAKETLERİ

HAZIR HAVUZDA DÜŞÜK MALİYET...

DESENLİ VE ÜSTÜN NANO TEKNOLOJİSİ...

HAZIR FABRİKASYON LİNER SETİ...

MONTAJ SIRASINDA KAYNAK İŞİ GEREKTİRMEZ....

HAVUZ İLE İLGİLİ HABERLER: Havuz Bakımı İpuçları! Havuzun yüksek verimli çalışması için birkaç temel vardır; Havuzlarda Yazlık Bakım, Sezon Öncesi haırlık,Havuzları Şoklama, havuz bakımı yazın hergün PH & CLOR kontrol edilmelidir, Kış aylarında muhafaza edilen su yaz aylarında sezonu kolaylaştırır, Ara sıklıkta şoklama yapılmalıdır..

HAVUZ KİMYASALINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR: Dezanfekte etme, PH ayarlaması, Yosun Mücadelesi, flock dojazlaması, Şoklama, calsium Sertlik, alkalinte..

HAVUZ KİMYASALI SORUNLARI?: Havuz kimyasalı nasıl depolanır?Kimyasal havuza nasıl ekenir? Havuz Şoklama, Alkalinte, havuzlarda yosunlaşma, ..

TUZLU SU HAVUZU AVANTAJLARI VE DEZENFEKTANI: Tuzlu su sistemi nasıl çalışır? Havuzun suyu tuz kokarmı, ne kadar tuz eklenir? Tuz klor jeneratörü nasıl çalışır? Kolay kurulum %80 kimyasal tasarufu sağlar.Sağlıklı ve Doğaldır..

YÜZME HAVUZUNUZU OZONLA DEZENFEKTE ETMENİN FAYDALARI: * Ozon artık kalıntı bırakmayan tek doğal dezenfektandır. *Göz yanması cilt kızarıklığı ve kulak ,burun ve boğaz enfeksiyonu gibiriskleri tamamen ortadan kaldırır. * Ozon; Havuz da oluşabilecek mantarları ve virüslerin oluşumunu engellediği için yüzlerce oluşabilecek mantar riskini tamamen ortadan kaldırır....